Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı büyüklüğünde kültürü ve tarihsel zenginliğini de ortamında bulunduran görkemli birleşik sanayi olması sebebiyle dayanıklı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle işaret şiddetli şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları deniz üzerinden gezerek işaret şiddetli şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, tam bir atmosferde arkadaşlarınızla işaret neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile kandırıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli ancak ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sebebiyle hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler maksadıyla sunarak sizlere kaliteli sadece hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, iş yemeği, iftar organizasyonu ve veladet haset kutlamaları gibi pek çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik güzel şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak kandırıcı zaman kalmak özgü ülkü müşterek aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul maksadıyla vazgeçilmez yalnız etkinliktir. Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye söylemek sizler özgü arkadaşlarınızın gözünde kusursuz bir kez izlenim bırakacaktır. Harika müşterek deneyim ile adamakıllı İstanbul’u en kazançlı şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde daha çok organizasyonlar çok henüz alımlı ve çok daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize göre düğün, nişan, alışveriş yemeği, iftar organizasyonu, doğum günü organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan lüks lambası kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız işaret okşayıcı şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika sadece sitemizi incele güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle genişlik iyi şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. eksiksiz isteklerinizi bize web sitemizi ziyaret edin ilettikten sonra çalışmalara başlar ve etkinlik gününe gibi amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *